*

 

Fiber Optic Patch Panel Rack Mount 24 Strings

پچ پنل فیبر نوری رک مونت 24 رشته 1 یونیت

48 Core 1 U

Weight : 3,800 gr

Code: MA 1002-48

Fiber Optic Patch Panel Rack Mount 12 Strings

پچ پنل فیبر نوری رک مونت 12 رشته 1 یونیت

24 Core 1 U

Weight : 3,550 gr

Code : MA 1002-24

Fiber Optic Patch Panel Rack Mount 96 Strings

پچ پنل فیبر نوری رک مونت 96 رشته 3 یونیت

96 Core 3 U

Weight : 6,100 gr

Code : MA 1002-96


Fiber Optic OCDF Wall Mount

باکس OCDF دیواری

12-48 Core

Weight :4,140 gr

Code : MA 1001

DDF Rack mount 40E1

Code : MA1011


DDF Rack Mount 20E1

Code : MA1010

 


DDF Rack mount 40E1

BNC to SIEMENS

Code : MA 1012


بالن رک مونت BNC به SIEMENS

Rack Mount balloon

BNC to SIEMENSE

Code : MA 1013


DDF Plate , 21*2 Holes

تیغه 42 سوراخ ترمینال DDF

Code : MA 1005


Fiber Optic Cable Terminal 24 & 30

تیغه محل اتصال پیگتیل به پچکورد 24 و 30 عددی در داخل رک ODF مخابراتی


Converter 75 - 120 , unique port

بالن 120-75 ، تک پورتی


Base Plate for NEC Rack

بیس پلیت رک NEC

Code : MA 701

 

 

Single mode fiber optic pigtail 9/125

UPC/APC/PC type

Connector : St- SC-FC-LC

E2000-MTRJ-MU-DIN-D4

 

Multi Mode Fiber optic Patch core

50/125 Or 62.5/125 or 9/125

UPC/APC/PC Type

Connector :ST-Sc-FC-LC

E2000-MTRJ-MU-DIN-D4

 

Fiber Optic Splice Closer 3M-2178S

48 Core

Code : 3M-48S78

 

Fiber Optic Splice Closure 3m-2179CS

24 core

Code : 3M-24CS79


Fiber Optic Splice Closer SAMJIN

48 core

Code : SAM48

Fiber Optic Cassette , 12 Core

Network Type

Code : MA 1010

 

استریپر فیبر نوری 250 میکرون

Code : 1123-250

 

استریپر فیبر نوری 900 میکرون

Code : 1123-900

 

کریمپ فشاری آلومینیومی

 

Splice Protection Sleeves 40/60

کریمپ حرارتی (روکش فیبر نوری)

در سایز های 40 و 60 میلیمتر

 

PDH Multiplexer

4E1 , 100 Micron

120-75 خروجی

 

Single Mode Converter 10/100

مبدل 100/10

 

(Cleaning wipes (Lint-Free

دستمال کاغذی بدون پرز

 

Fiber Lock

پرس کانکتور فایبرلاک

Assembly Tool

 

(Sticker & Cloth Tape (Tesa

چسب پارچه ای وبرچسب شماره دارتسا

 
 

 

ST Adaptor

Code : 1225

 

Din adaptor , round type

Code : 1223

 

SC-ST Adaptor

Code:1239

 

FC Attenuator

Code : 1229

5-10-15-20dB

 

FC-FC adaptor

Code : 1222

 

LC Attenuator

Code : 1235

 

FC Fixed Attenuator

Code 1236

5-10-15-20dB

 

FC-SC Adaptor

Code: 1237

 

LC Adaptor , Single Mode

Code:1224

 

LC Attenuator

Code : 1229

5-10-15-20dB

 

LC-FC Adaptor

Code: 1238

 

SC Attenuator

Code : 1226

 

Fixed Attenuator

Code :1227

 

SC Adaptor , Simplex

Code : 1220

 

SC Adaptor , Duplex

Code:1221

  
پشتیبانی سازمان ها
RizVN Support
0611-4482601-3
فکس : 4478262-0611
Email